Schody

Schody drewniane są wizytówką każdego domu.
W trosce o Państwa oczekiwania zapewniamy należytą staranność oraz profesjonalizm podczas wykonywania każdego zlecenia.
Dbamy o zapewnienie odpowiednich walorów użytkowych oraz doradzamy pod kątem doboru schodów w taki sposób, aby zapewnić odpowiednią harmonię pomieszczenia.

SCHODY NA BETON

To podstawowy typ schodów, który daje bardzo duże możliwości aranżacyjne. Schody na beton mogą być całkowicie proste albo mieć podest. Mogą być również w zabiegu. Charakteryzują się, jak nazwa wskazuje, betonową konstrukcją, która jest wykańczana odpowiednim gatunkiem drewna.

SCHODY NA KONSTRUKCJI METALOWEJ

Schody na konstrukcji metalowej zyskują coraz bardziej na popularności. Stanowią one bardzo ciekawe rozwiązanie oparte na zastosowaniu dwóch niezwykle trwałych i ponadczasowych materiałów: drewna i metalu. Schody tego typu są bardzo praktyczne i pasują do praktycznie wszystkich rodzajów pomieszczeń. Świetnie wpasują się w styl nowoczesny, rustykalny, czy industrialny.

SCHODY PÓŁKOWE

Schody półkowe to stopnie mocowane do jednej ze ścian, niewymagające stawiania dodatkowych instalacji i stelaży, zatem są jednym z ciekawszych rozwiązań i rozstrzygnięciem dylematów najbardziej wymagających klientów. Mogą spodobać się przede wszystkim właścicielom domów w stylu nowoczesnym.

BMK DREWNO

Przedborów 51c,

63-510 Mikstat.

 

tel. 697 277 089

tel. 667 726 321

bmkdrewno@gmail.com